Objednať vozidlo

Autobusová preprava Domatos ponúka

 

 

Autobusová preprava osôb na jedno aj viacdňové zájazdy

Zabezpečujeme jedno aj viacdňové zájazdy pre školy, športové kluby, spoločenské akcie, súkromné spoločnosti, svadby, atď. Vo vozovom parku máme viacero typov autobusov prispôsobených druhu dopravy s rôznym počtom miest na sedenie. V prípade potreby a pri väčšom množstve batožiny vieme pripojiť aj prívesný vozík. Naši vodiči majú dlhodobé skúsenosti so všetkými druhmi dopravy.

 

 

Pozrieť autobusy

 

 

 

 

 

 

 

Dovoz a rozvoz pre vašich zamestnancov

Naše portfólio ponúka zabezpečenie dovozu a rozvozu jedno až trojzmenných prevádzok vašich zamestnancov. Ďalej zabezpečujeme týždňovú, turnusovú a sezónnu prepravu osôb v rámci Slovenska a do zahraničia. Vo vozovom parku máme viacero typov autobusov prispôsobených druhu dopravy s rôznym počtom miest na sedenie. V prípade potreby a pri väčšom množstve batožiny vieme pripojiť aj prívesný vozík. Naši vodiči majú dlhodobé skúsenosti so všetkými druhmi dopravy. Dlhodobo spolupracujeme s firmami ako Doprastav, Eurovia, Váhostav, Skanska, Strabag, Colas, Metrostav, Hochtief, Poor a ďalšie.

 

 

Pozrieť autobusy

 

 

 

 

Transfery na letiská a pre cestovné kancelárie

Poskytujeme komfortný a spoľahlivý dovoz a odvoz cestujúcich na letisko osobnými 9 miestnymi autami a všetkými typmi autobusov. Pre cestovné kancelárie zabezpečujeme dovoz klientov všetkými spomenutými typmi vozidiel priamo do a z dovolenkovej destinácie. V prípade potreby a pri väčšom množstve batožiny vieme pripojiť aj prívesný vozík. Naši vodiči majú dlhodobé skúsenosti so všetkými druhmi dopravy.

 

 

Pozrieť autobusy

 

 

 

 

 

 

Spoľahnite sa na naše autobusové služby

 

 

  • Autobusy máme vybavené klimatizáciou, nezávislým kúrením, chladničkou, DVD prehrávačom, mikrofónom, atď.
  • Vodiči majú dlhoročné skúsenosti, príjemné a profesionálne vystupovanie.
 
  • Autobusy spĺňajú podmienky bezpečnej prepravy osôb, sú pravidelne servisované. Samozrejmosťou je vyčistenie a dezinfikovanie pred a po každej jazde.
  • V prípade nepredvídaných okolností máme vždy v zálohe minimálne 3 ďalšie adekvátne autobusy.

 

 

 

 

Pozrieť autobusy

 

 

 

Aké bude u nás počasie?