Objednať vozidlo

Na prenájom osobné vozidlá, 3 až 7 miestne dodávky, 9 miestne mikrobusy a prívesné vozíky

 

 

Prenájom osobných vozidiel aj s pohonom 4x4 a s automatickou prevodovkou

Naša autopožičovňa ponúka na prenájom veľké množstvo pravidelne servisovaných osobných automobilov rôznych typov a značiek, aj s pohonom 4x4 a s automatickou prevodovkou. Niektoré vozidlá majú ťažné zariadenie. Všetky vozidlá majú elektronickú diaľničnú známku SR. Minimálna doba prenájmu vozidla je 21 dní. Pri dlhodobom prenájme osobných vozidiel a pri viac ako 200 km denne upravujeme cenu za prenájom individuálne. Vozidlá sú po skončení každého prenájmu vždy vyčistené a vydezinfikované.

 

 

Pozrieť vozidlá

 

 

 

 

 

 

 

Krátkodobý aj dlhodobý prenájom 3 až 7 miestnych dodávok a valníkov

Na prenájom ponúkame veľké množstvo pravidelne servisovaných furgonov a valníkov rôznych typov a značiek. Niektoré vozidlá majú ťažné zariadenie. Všetky vozidlá majú elektronickú diaľničnú známku SR. Minimálna doba prenájmu vozidla je 21 dní. Pri dlhodobom prenájme vozidiel a pri viac ako 200 km denne upravujeme cenu za prenájom individuálne. Vozidlá sú po skončení každého prenájmu vždy vyčistené a vydezinfikované.

 

 

Pozrieť vozidlá

 

 

 

 

Krátkodobý aj dlhodobý prenájom 9 miestnych mikrobusov

Naša autopožičovňa ponúka na prenájom veľké množstvo pravidelne servisovaných 9 miestnych mikrobusov rôznych typov a značiek. Niektoré vozidlá majú ťažné zariadenie. Všetky vozidlá majú elektronickú diaľničnú známku SR. Minimálna doba prenájmu vozidla je 21 dní. Pri dlhodobom prenájme vozidiel a pri viac ako 200 km denne upravujeme cenu za prenájom individuálne. Vozidlá sú po skončení každého prenájmu vždy vyčistené a vydezinfikované.

 

 

Pozrieť vozidlá

 

 

 

 

 

 

 

Možnosť prenajať si všetky typy vozidiel aj s vodičom

Jednotlivé vozidlá v našom vozovom parku je možné prenajať si bez vodiča alebo s vodičom. Prenájom vozidla s vodičom je možný pri autobusoch, mikrobusoch, dodávkach, ale aj pri osobných vozidlách. Naši vodiči sú zodpovední a skúsení.

 

 

Pozrieť vozidlá

 

 

 

 

Prenájom prívesných a odťahových vozíkov aj na jeden deň

Na prenájom ponúkame aj veľké množstvo prívesných a odťahových vozíkov. Prívesné vozíky prenajímame aj s plachtovou a hliníkovou nadstavbou. Je možné prenajať si vozidlo aj vozík (príves) naraz.

 

 

Pozrieť vozidlá

 

 

 

 

 

 

Pozrite si naše vozidlá

 

 

 

Aké bude u nás počasie?